1. Na Mszy św. o 10.3o obchodzona będzie rocznica I Komunii św.
  2. O 15.3o I nabożeństwo majowe z procesją wokół kościoła.
  3. Jutro wspomnienie św. Józefa, rzemieślnika. Mszy św. o 7.oo nie będzie. Tak będzie przez cały miesiąc maj. Nabożeństwo majowe w dni powszednie o 17.3o. Po nabożeństwie będzie Msza św. w intencji mieszkańców Możdżeniówki.
  4. We wtorek wspomnienie św. Atanazego, biskupa i doktora Kościoła; po Mszy św. nabożeństwo prowadzone przez grupę modlitewną „Matki w modlitwie”.
  5. W środę uroczystość NMP Królowej Polski, głównej patronki Polski. Msze św. w porządku niedzielnym. O 10.3o Msza św. z poświęceniem sztandaru pszczelarzy. Pamiętajmy o wywieszeniu flagi państwowej na naszych domach.
  6. W czwartek wspomnienie św. Floriana, męczennika, patrona strażaków. Spowiedź św. od 16.45.
  7. W piątek, I miesiąca, wspomnienie św. Stanisława Kaźmierczyka, kapłana. Msze św. o 7.oo i po nabożeństwie majowym. Spowiedź św. od 16.3o.
  8. W sobotę święto świętych apostołów Filipa i Jakuba. O 8.3o spowiedź przed I Komunią św.
  9. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o 10.3o uroczystość I Komunii św.
  10. Bóg zapłać rodzicom dzieci obchodzących rocznicę I Komunii za posprzątanie kościoła a w tym tygodniu prosimy rodziców dzieci komunijnych.
  11. Bóg zapłać za ofiary na kościół , na stacje „Drogi Krzyżowej” indywidualnym ofiarodawcom.