1. Po Mszy św. o 8.oo zmianka różańcowa.
  2. Na Mszy św. o 10.3o uroczystość I Komunii św.
  3. O 15.30 nabożeństwo majowe.
  4. Jutro uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika. Mszy św. o 7.oo nie będzie. Nabożeństwo majowe w dni powszednie o 17.3o.
  5. We wtorek Msza św. w int. II róży kobiet; po Mszy św. nabożeństwo prowadzone przez grupę modlitewną „Matki w modlitwie”.
  6. W piątek wspomnienie św. Pankracego, męczennika.
  7. W sobotę wspomnienie NMP z Fatimy, 100-lecie objawień. O 18.oo Msza św. i nabożeństwo fatimskie z procesją. Zapraszam do uczestnictwa w tym nabożeństwie. Proszę przynieść świece. Różne grupy proszę o włączanie się w niesienie figury Matki Bożej. Pamiętajmy też o strojach regionalnych.
  8. Bóg zapłać rodzicom dzieci I Komunijnych za posprzątanie kościoła i dar ołtarza a w tym tygodniu prosimy rolę Buksową i Łęgi do wiaduktu.
  9. Bóg zapłać za ofiary na kościół , na stacje „Drogi Krzyżowej” indywidualnym ofiarodawcom .