1. Rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne, które poprowadzi ks. Ryszard Jeleń, salezjanin, proboszcz z Twardogóry.
    2. 2.W piątek Msze św. o 7.oo i po Drodze Krzyżowej, która będzie o 17.3o.
    3. W sobotę o 17.3o wspólny różaniec.
    4. W przyszłą niedzielę do puszek będą zbierane ofiary na operację dla Lenki, której groziła amputacja nóg.
    5. Bóg zapłać roli Palarzowej za posprzątanie kościoła a w tym tygodniu  prosimy rolę Zembalową.
    6. Bóg zapłać p. Teresie Kroczka i współtowarzyszkom za wykonanie dekoracji wielkopostnej.
    7. Bóg zapłać za ofiary na kościół , na stacje „Drogi Krzyżowej” indywidualnym
    8. Po Świętach Wielkanocnych, w dniach 19 do 26.04, planowana jest pielgrzymka do Ziemi Świętej z naszej parafii. Bliższe informacje w zakrystii. Bardzo proszę o podejmowanie decyzji, ze względu na rezerwacje biletów.

Ogłoszenia parafialne.

18.oo –  + Edward i Wiktoria Kowalcze.

8.oo  –  + Józef i Dorota Gacek

18.oo – + Iwona Grabowska