1. We wtorek o 17.3o   różaniec fatimski. Po Mszy św. nabożeństwo prowadzone przez grupę modlitewną „Matki w modlitwie”.
    2. W czwartek o 17.3o wypominki i Msza św. za zmarłych wypominanych.
    3. W piątek Msze św. o 7.oo i po Drodze Krzyżowej, która będzie o 17.3o. Msza św. wieczorna w int. dzieci, zamówiona przez grupę Matki w modlitwie.
    4. W sobotę o 17.3o wspólny różaniec.
    5. Bóg zapłać roli Zembalowej za posprzątanie kościoła a w tym tygodniu prosimy rolę Kroczkową.
    6. Bóg zapłać roli Wydrowej za ofiarę 60 zł na kwiaty do „Grobu Pańskiego” oraz indywidualnym ofiarodawcom.
    7. Bóg zapłać za ofiary na kościół , na stacje „Drogi Krzyżowej” indywidualnym ofiarodawcom .
    8. Po Świętach Wielkanocnych, w dniach 19 do 26.04, planowana jest pielgrzymka do Ziemi Świętej z naszej parafii. Bliższe informacje w zakrystii. Bardzo proszę o podejmowanie decyzji, ze względu na rezerwacje biletów.
    9. Ogłoszenia parafialne:

7.oo + Marian Augustyn.

18.oo – + Krystyna Kurańda.

Środa 15.03

7.oo – + Adam Kościelniak.

Czwartek 16.03

18.oo – + wypominki

Piątek 17.03

7.oo – + Józef Zembal.

18.oo – W intencji dzieci.

18.oo – O błogosławieństwo Boże dla Józefa Łukaszki.

8.oo – + Józefa i Jan Opalińscy.

10.3o – + Józef i Marianna Czyszczoń.

16.oo – Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże dla Zofii i Józefa Klempków z rodziną.