1. O 15.3o nabożeństwo majowe.
  2. Jutro uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski i archidiecezji krakowskiej.
  3. W środę o 18.oo Msza św. w intencji mieszkańców Możdżeniówki.
  4. W czwartek wspomnienie św. Pankracego, męczennika.
  5. W piątek wspomnienie NMP z Fatimy. W naszym kościele po raz pierwszy odprawimy nabożeństwo fatimskie. Rozpoczynamy je przed zbliżającym się stuleciem objawień. Nie będzie nabożeństwa majowego 17.3o. Nabożeństwo rozpocznie się Mszą św. o 18.oo, następnie procesja z figurą Matki Bożej. Na procesje przynieśmy świece z zabezpieczeniem przed wiatrem.
  6. W sobotę święto św. Macieja, apostoła. Spowiedź dzieci przed I Komunią o 8.oo.
  7. W przyszłą niedzielę uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Na  Mszy św. o 10.3o uroczystość I Komunii św.
  8. Nabożeństwa majowe w dni powszednie o 17.3o.
  9. Bóg zapłać rodzicom dzieci rocznicowych  za posprzątanie kościoła a w tym tygodniu prosimy rodziców dzieci komunijnych.
  10. Bóg zapłać za ofiary na kościół , na stacje „Drogi Krzyżowej” indywidualnym  ofiarodawcom oraz na tacę w I niedzielę, która wyniosła ok. 1480 zł.