1. Dziś przypada wspomnienie św. Józefa, rzemieślnika. O 15.3o nabożeństwo majowe. Po Mszy św. o 8.oo zmianka różańcowa.
  2. Jutro św. Atanazego, biskupa i doktora Kościoła. Przez cały miesiąc maj, w poniedziałek, nie będzie Mszy św. o 7.oo.
  3. We wtorek uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św. w porządku niedzielnym. O 10.3o rocznica I Komunii św.
  4. W środę wspomnienie św. Floriana, męczennika, patrona strażaków.
  5. W czwartek wspomnienie św. Stanisława Kazimierczyka, kapłana. Spowiedź św. przed I piątkiem od 16.3o.
  6. W piątek święto św. apostołów Filipa i Jakuba. Msze św. o 7.oo i 18.oo. Spowiedź św. od 16.3o.
  7. Nabożeństwa majowe w dni powszednie o 17.3o.
  8. Bóg zapłać roli Głowaczowej  za posprzątanie kościoła a w tym tygodniu prosimy rodziców dzieci rocznicowych.
  9. Bóg zapłać za ofiary na kościół , na stacje „Drogi Krzyżowej” indywidualnym  ofiarodawcom.