W myślach o Bogu i o przyszłych rzeczach znalazłem szczęście i spokój, którego daremnie szukałem w życiu. - Brat Albert
SMS Pogotowie
KALENDARZ

Parafialny Oplatek AD 2016 015

W dniu 10 stycznia w sali pod kościołem odbyło się spotkanie opłatkowe mieszkańców Chabówki. Zebranych powitała sołtys Renata Wdówka: – W imieniu własnym i Koła Gospodyń Wiejskich w Chabówce chciałabym złożyć najserdeczniejsze życzenia noworoczne, dużo zdrowia, błogosławieństwa na każdy dzień tego roku. Życzenia obecnym złożyła również obecna na spotkaniu burmistrz Rabki-Zdroju Ewa Przybyło. – Jest mi niezmiernie miło, że mogę tu dzisiaj być z Państwem. Życzę wszystkim zdrowia w imieniu samorządu rabczańskiego, bo to zdrowie  jednak jest najważniejsze, a paniom z Koła Gospodyń Wiejskich i strażakom życzę, żeby w tym roku przenieśli się do nowej siedziby – podkreśliła. Przy smacznym poczęstunku przygotowanym prze Koło Gospodyń  Wiejskich oraz muzyce góralskiej społeczność chabowiańska podtrzymała tradycję kolendowania śpiewając tradycyjne i nowoczesne kolędy. ZOBACZ ZDJĘCIA ->>>>


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *