W myślach o Bogu i o przyszłych rzeczach znalazłem szczęście i spokój, którego daremnie szukałem w życiu. - Brat Albert
SMS Pogotowie
KALENDARZ

5 STOLIC BAŁTYCKICH

03-09.07.2018 r.

Polska, Litwa, Łotwa,Estonia, Finlandia 

1 dzień – godz.5.30 – wyjazd z miejsca zbiórki – Chabówka – Parafia Św. Br.Alberta-SOKÓŁKA z kościołem św. Antoniego z Relikwiami Ciała Pańskiego.Przejazd w kierunku Litwy i nocleg w      Wilnie.

2 dzień – Śniadanie.Od rana zwiedzanie WILNA– stolicy Litwy. Jest to malowniczo położone  miasto, znajdujące się w dolinie Wilejki. W programie: Katedra Św. Stanisława, baszta Giedymina, Kościoły Św. Anny i Św. Jana, Kaplica Matki Boskiej Ostrobramskiej, słynny Dom Św. Faustyny oraz znany Cmentarz na Rossie. Obiadokolacja i nocleg w Wilnie.

3 dzień – Śniadanie. Przejazd w kierunku Łotwy, aby odwiedzić stolicę tego kraju – RYGĘ. Po przyjeździe zwiedzanie miasta: Starówka, Katedra oraz Kamieniczki Trzech Braci. Obiadokolacja i nocleg w Rydze.

4 dzień – Śniadanie. Po śniadaniu przejazd w kierunku Estonii i zwiedzanie TALLINA. W Tallinie znajduje się wiele zabytków protestanckich oraz prawosławnych. Warto zwiedzić tu m.in. : mury obronne Starówki (zwanej Dolnym Miastem), Kościół św. Olafa czy Górę Katedralną Toompea. Obiadokolacja i nocleg w Tallinie.

5 dzień – Śniadanie.TALLIN – zwiedzanie m.in.: Górne Miasto (Katedra, Zamek, baszta Kiek in de Kok), Dolne Miasto, kamieniczki „Trzy Siostry”, kościół św.Olafa. Obiadokolacja i nocleg w Tallinie.

6 dzień – Śniadanie. O godz.7.3o – przeprawa promowa do Helsinek (siedzenia lotnicze) – godz. 9.3o – przypłynięcie do Helsinek. HELSINKI – zwiedzanie: m.in. kościół Temppeliaukio, Plac Senacki z katedrą luterańską – godz. 16.3o – przeprawa promowa do Tallina, godz. 18.3o – przypłynięcie do Tallina, obiadokolacja i nocleg w Tallinie.

7 dzień – Śniadanie. Przejazd w kierunku Litwy przez Łotwę. GÓRA KRZYŻY – litewska Golgota. przejazd w kierunku Polski. Obiadokolacja i nocleg w ok. Augustowa.

8 dzień – Śniadanie. WARSZAWA – kościół pw. św. Stanisława Kostki na Żoliborzu – grób Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki, Katedra św. Jana – grób Ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego, Sanktuarium MB Łaskawej – Patronki Warszawy spacer po Starym  Mieście (m.in. Plac Krasińskich, Plac Piłsudskiego), Plac Zamkowy, zamek, kolumna Zygmunta powrót Krakowskim Przedmieściem ( Pałac Namiestnikowski, Pomnik Adama Mickiewicza, Kościół św. Anny), WILANÓW – Świątynia Opatrzności Bożej .Ok. godz. 20.3o – powrót na miejsce zbiórki

   

                Cena – 1.880 PLN + 90 EUR obejmuje:

  • przejazd autokarem (klimatyzacja, WC, DVD, napoje za zł)
  • 6 śniadań
  • 6 obiadokolacji (bez napojów)
  • ubezpieczenie NW i KL
  • bilety wstępu do odwiedzanych obiektów
  • system audio-guide
  • miejscowych przewodników
  • przeprawę promową
  • –  6 noclegów w hotelach (pokoje 2 i 3-osobowe z łazienkami
  • –  opiekę pilota

                                                                                             

* kwota 100 EUR  jest integralną częścią ceny i nie podlega rozliczeniu

** program jest ramowy i kolejność zwiedzanych obiektów może ulec zmianie

*** z przyczyn niezależnych od organizatora , BT Mistral zastrzega sobie możliwość zmian programu

                                                                                 

Serdecznie zapraszamy !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *