1. Dzisiaj Wigilia Narodzenia Pańskiego. Nie będzie Mszy św. o 16.oo. Wieczorem zasiądziemy do wieczerzy wigilijnej. Pielęgnujmy tradycyjne zwyczaje. Pamiętajmy o wspólnej modlitwie, odczytaniu fragmentu Ewangelii św. Łukasza 2, 1-20, śpiewaniu kolęd. O północy spotkajmy się na Pasterce. Składka z pasterki przeznaczona jest na SOS, na ratowanie dzieci nienarodzonych.
  2. W poniedziałek Uroczystość Bożego Narodzenia. Msze św. w porządku niedzielnym. Kończy się Rok św. Brata Alberta ale my nadal wpatrujmy się w jego postać i starajmy się go naśladować, widząc w drugim człowieku oblicze Chrystusa a w dotkniętych ludzką biedą oblicze zranione.
  3. We wtorek święto św. Szczepana, pierwszego męczennika. Poświęcimy owies.  Składka z II dnia świąt przeznaczona jest na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie.
  4. W środę święto św. Jana, apostoła i ewangelisty.
  5. W czwartek święto  Świętych Młodzianków, męczenników.
  6. W sobotę o 17.3o wspólny różaniec.
  7. W przyszłą niedzielę zakończenie Starego Roku. Nabożeństwo dziękczynne o 15.3o.
  8. Bóg zapłać roli Wydrowej za posprzątanie kościoła w tym tygodniu  prosimy  rolę Kaczmarczykową.
  9. Bóg zapłać za ofiary na kościół , na stacje „Drogi Krzyżowej” indywidualnym  ofiarodawcom oraz za ofiary na gwiazdy betlejemskie.
  10. W zakrystii są do nabycia świece „Caritas”, których zakup jest wsparciem Wigilijnego Dzieła pomocy Dzieciom. Niech nie będzie domu, gdzie nie zapłonęłaby taka świeca.
  11. Intencje mszalne 24.12 – 31.12 2017 r.

8.oo –  + Adam i Maria Jeż.

10.3o –   + Stefania, Adam, Andrzej Macioł.

16.oo –   nie będzie.

8.oo – + Robert Koszarek.

10.3o – Dziękczynna z prośbą o Błogosławieństwo Boże w 50 rocznicę chrztu.

16.oo – + Wiesław Mrożek.

8.oo –  + Władysława Cieślak.

10.3o – chrzty.

16.oo – + Zofia i Benedykt Wincenciak.

Środa  27.12

7.oo – + Kazimierz Wójciak.

Czwartek 28.12

18.oo – + Adam i Anna Repelowicz.

Piątek  29.12

7.oo – + Helena Łukaszka.

18.oo –  + Robert Przywolski.

8.oo – W V rocznicę ślubu Natalii i Mariusza oraz Justynki.

10.3o – + Franciszek Dziechciowski.

16.oo – z prośbą o Błogosławieństwo Boże w 25 urodziny Pawła Kowalczyka.