1. Jutro wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego, kapłana.
  2. We wtorek wspomnienie Ofiarowania NMP; po Mszy św. nabożeństwo prowadzone przez „ Matki w modlitwie”.
  3. W środę wspomnienie św. Cecylii, dziewicy i męczennicy, patronki muzyki kościelnej.
  4. W  piątek wspomnienie św. męczenników Andrzeja Dung-Lac, kapłana i Towarzyszy.
  5. W sobotę wspomnienie św. Katarzyny Aleksandryjskiej, dziewicy i męczennicy; o 17.3o wspólny różaniec.
  6. W przyszłą niedzielę uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, ostatnia niedziela w roku kościelnym.
  7. Bóg zapłać roli Worwowej za posprzątanie kościoła w tym tygodniu  prosimy  rolę Palarzową.
  8. Bóg zapłać za ofiary na kościół, na stacje „Drogi Krzyżowej” indywidualnym  ofiarodawcom.
  9. Intencje mszalne 19.11 – 26.11 2017 r.

8.oo – + Helena Łukaszka.

10.3o – + Stanisław Gacek w II rocznicę śmierci.

16.oo –  + Elżbieta Kapera.

7.oo – + Jan Żądło.

18.oo –  + Franciszek Zając.

Środa  22.11

7.oo – O Błogosławieństwo Boże dla pracowników skansenu z okazji święta kolejarza.

Czwartek 23.11

18.oo – + Anita Klocek.

Piątek  24.11

7.oo – + Zofia Żądło.

18.oo –  O Błogosławieństwo Boże dla Agaty z okazji 50 urodzin.

8.oo – + Franciszka i Julian Mierzwa.

10.3o –  W intencji Parafian.

16.oo – + Marian Surowiak 2 rocznicę śm.