1. Jutro drugi dzień świąt wielkanocnych. Msze św. w porządku niedzielnym. Składka przeznaczona jest na UP JPII w Krakowie.
  2. We wtorek rocznica śmierci ks. Edwarda Półchłopka; po Mszy św. nabożeństwo prowadzone przez grupę modlitewną „Matki w modlitwie”.
  3. W czwartek o 17.3o wypominki i Msza św. za zmarłych wypominanych.
  4. W sobotę o 17.3o wspólny różaniec.
  5. W przyszłą niedzielę, Miłosierdzia Bożego, Msza św. o 8.oo w intencji I róży kobiet.
  6. Bóg zapłać roli Głowaczowej za posprzątanie kościoła a w tym tygodniu prosimy rolę Jędrochową.
  7. Bóg zapłać za ofiary na kościół , na stacje „Drogi Krzyżowej” indywidualnym ofiarodawcom .
  8. Bóg zapłać wszystkim, którzy brali udział w przygotowaniu „Ciemnicy” i „Grobu Pańskiego”, uczestniczącym w nabożeństwach Wielkiego Tygodnia, w adoracjach.
  9. Intencje mszalne 16.04 – 23.04 2017 r.

8.oo – + Irena, Józef, Bożena Tylka

10.3o – chrzty

16.oo – O Boże błogosławieństwo dla Aleksandry, Tomasza, Zofii Biedroń.

18.oo– + Ks. Edward Półchłopek

Środa 19.04

7.oo  + Robert Przywolski.

Czwartek 20.04

18.oo  wypominki

Piątek 21.04

7.oo – + Bożena Lucka.

18.oo  Dziękczynna w 40 rocznicę ślubu Jadwigi i Marka Wójciak.

6.3o  W intencji I róży kobiet i ich rodzin.

10.3o  + Wojciech Gut.

16.oo  + Marianna i Stefan Żarnowscy.