1. We wtorek wspomnienie św. Jana Bosko, kapłana.

2. W czwartek święto Ofiarowania Pańskiego, Matki Bożej Gromnicznej. Poświęcone zostaną gromnice. Msze św. o 8.oo, 10.3o i 18.oo. Na 18.oo przyjdą dzieci z klasy III ze świecami od chrztu. Proszę zabezpieczyć świece przed zlewaniem wosku. Nie kłaść na ławkach dopóki nie wystygną.

3. W piątek, I miesiąca, przypada wspomnienie św. Błażeja, biskupa i męczennika. Msze św. o 7.oo i 18.oo. Spowiedź św. od 16.3o.

4. W I sobotę o 17.15 adoracja Najśw. Sakramentu i wspólny różaniec.

5. W przyszłą niedzielę, po Mszy św. o 10.3o , na wyciągu „u Żura”, zaplanowany jest I Karnawał na śniegu, połączony z zawodami i różnymi atrakcjami. Organizatorami są OSP, SMKL, Koło Gospodyń, Sołtys, ognisko Związku Podhalan w Chabówce i inni.

6. Bóg zapłać roli Jędrochowej za posprzątanie kościoła a w tym tygodniu  prosimy  rolę Buksową i Łęgi do wiaduktu.

7. Bóg zapłać za ofiary na kościół , na stacje „Drogi Krzyżowej” indywidualnym  ofiarodawcom .

8. Po Świętach Wielkanocnych, w dniach 19 do 26.04, planowana jest pielgrzymka do Ziemi Świętej z naszej parafii. Bliższe informacje w zakrystii. Bardzo proszę o podejmowanie decyzji, ze względu na rezerwacje biletów.

Intencje mszalne 29.01 – 05.02 2017 r.

8.oo – za śp. Pawła i Reginę Piekarczyk, Wincenty, Anna, Maria Łukaszka, Julia Kokoszka

10.3o –  Dziękczynna z prośbą o Błogosławieństwo Boże dla rodzinyKoźlaków

16.oo – za śp. Zofię Filas.

7.oo – za śp. Danuta i Kazimierz Chmielarczyk.

18.oo –  za śp. Franciszka i Helenę Wójciak.

Środa 01.02

7.oo – za śp.Stefanię Kulka.

Czwartek .02

8.oo – za śp. Helenę i Józefa Leśniak.

10.3o – za śp.Jan Rączkę w 20 rocznicę śmierci.

18.oo – w intencji parafian.

Piątek  03.02

7.oo – za śp. Dorotę i Józefa Gacek.

18.oo – w intencji uczestników opłatka parafialnego.

18.oo – rez. B.Fudro.

8.oo – za śp. Jana Janiak w 7 rocznicę śmierci.

10.3o – za śp. Józefa Pędzimęża i jego rodziców.

16.oo – za śp. Annę i Franciszka Chmielarczyków.