1. Po Mszy św. o 8.oo zmianka różańcowa.
  2. We wtorek po Mszy św. adoracja Najśw. Sakramentu prowadzona przez „Matki w modlitwie”.
  3. W środę święto Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej.
  4. W czwartek wspomnienie św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła.
  5. W piątek, wspomnienie św. Marcina z Tours, biskupa i zarazem Narodowe Święto Niepodległości. Pamiętajmy o wywieszeniu flag państwowych na naszych domach. W tym dniu rozpoczniemy nowennę przed Jubileuszowym Aktem Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana.
  6. W sobotę wspomnienie św. Jozafata, biskupa i męczennika. O 17.3o wspólny różaniec.
  7. Bóg zapłać roli Jędrochowej za posprzątanie kościoła a w tym tygodniu prosimy rolę Buksową i Łęgi do wiaduktu.
  8. Bóg zapłać za ofiary na kościół , na stacje „Drogi Krzyżowej” indywidualnym ofiarodawcom.
  9. Intencje mszalne 06.11 – 13.11 2016 r.

8.oo – za śp. Józefę i Jana Opalińskich.

10.3o – za śp. Ryszarda Kołodzieja.

16.oo – Dziękczynna  z prośbą o Błogosławieństwo  Boże dla Karoliny i Pawła Kowalcze.

7.oo – za śp. Mieczysława Mgleja.

18.oo – za śp. Józefa Kulkę.

Środa 09.11

7.oo – za śp. Władysława Świdra.

Czwartek 10.11

18.oo –za śp. Pawła i Reginę Piekarczyk, Wincentego, Annę, Marię Łukaszka i śp. z ich rodzin.

Piątek 11.11

7.oo – za śp. Marcina Wójciaka.

18.oo – za śp. Franciszka  Zająca.

8.oo – za śp. Zofię Wojdyłę.

10.3o – Dziękczynna  z prośbą o Błogosławieństwo  Boże dla Andrzeja Koźlaka  w urodziny.

16.oo – za śp. Genowefę i Władysława Pyków.