1. Dzisiaj przypada wspomnienie świętych Joachima i Anny, rodziców NMP. W środę wspomnienie św. Marty.
  2. W piątek wspomnienie św. Ignacego z Loyoli, kapłana.
  3. W sobotę wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguoriego, biskupa i doktora Kościoła; o 17.30 wspólny różaniec.
  4. W przyszłą niedzielę przypada wspomnienie NMP Anielskiej. W tym dniu w kościołach parafialnych można zyskać odpust zupełny „Porcjunkuli” , spełniając warunki: spowiedź, Komunia św., modlitwa w intencjach Ojca św. , wyrzeczenie się przywiązań do grzechu. W innych kościołach i kaplicach nie można uzyskać takiego odpustu . Po mszy św. o 8.00 zmianka różańcowa.
  5. Bóg zapłać roli Kroczkowej za posprzątanie kościoła, a w tym tygodniu prosimy Możdżeniówkę.
  6. Bóg zapłać za ofiary na kościół złożone przez indywidualnych ofiarodawców.
  7. W dniu 31.07 bieżącego roku, w piątek po Mszy św. o 7.00 udamy się na Jasną Górę, na powitanie Góralskiej Pielgrzymki.