1. Jutro wspomnienie bł. Jolanty, zakonnicy.
  2. W środę uroczystość św. Alberta Chmielowskiego, naszego Patrona. Msze św. o 7.oo i o 18.oo. Można zyskać odpust zupełny.
  3. W czwartek o 17.3o wypominki i Msza św. za zmarłych wypominanych.
  4. W sobotę o 17.3o wspólny różaniec.
  5. W przyszłą niedzielę zewnętrzna uroczystość odpustowa. Suma odpustowa z preocesją  o 11.oo. Bardzo proszę o przygotowanie sztandarów, feretronów, chorągwi, baldachimu. Dzieci            zapraszam do sypania kwiatków i dzwonienia. Straż proszę o zabezpieczenie porządku. Przypominam o strojach regionalnych.
  6. Nabożeństwa czerwcowe odprawiane są w dni powszednie po Mszy św. a w niedzielę o 15.4o.
  7. Bóg zapłać roli Buksowej i Łęgom do wiaduktu za posprzątanie kościoła a w tym tygodniu prosimy Łęgi od wiaduktu do Płanicy.
  8. Bóg zapłać za ofiary na kościół indywidualnym ofiarodawcom.
  9. We wtorek na Mszę św. o 18.oo i spotkanie zapraszam I i II klasę gimnazjum.
  10. W środę na 18.45 zapraszam na spotkanie przedpielgrzmkowe. Jest jeszcze możliwość zapisania się.