IV Niedziela Zwykła 01.02 2015 r.

1. Po mszy św. o 8.oo zmianka różańcowa.
  2. Jutro święto Ofiarowania Pańskiego, Matki Bożej Gromnicznej. Msze św. o 8.oo i 18.oo. O 14.oo Msza św. pogrzebowa za śp. Roberta Przywolskiego.Na 18.oo przyjdą dzieci z kl. III wraz z rodzicami. Po Mszy św. zebranie rodziców. Jest to ostatni dzień śpiewania kolęd.
  3. We wtorek  wspomnienie św. Błażeja, biskupa i męczennika.
  4. W czwartek św. Agaty, dziewicy i męczennicy. Po Mszy św. adoracja do 19.oo. Spowiedź św. od 17.oo.
  5. W I piątek wspomnienie świętych męczenników Pawła Miki i Towarzyszy; Msze św. o 7.oo i 18.oo. Spowiedź św. od 16.3o. na Mszę św. i spotkanie przyjdą kl. I i II gimnazjum.
  6. W sobotę o 17.3o wspólny różaniec.
  7. Bóg zapłać roli Kroczkowej za posprzątanie kościoła a w tym tygodniu prosimy  Możdżeniówkę.
  8. Bóg zapłać za ofiary na kościół złożone przez indywidualnych ofiarodawców.
  9. Zachęcam do korzystania z prasy katolickiej: Gość Niedzielny z II cz. filmu o św. Teresie, List,Tygodnik Niedziela, Zeszyty o Biblii.