1.  Po Mszy św. o 8.oo zmianka różańcowa.

2.  Po Mszy św. o 10.3o rozpoczniemy 40 – godzinne nabożeństwo.

Będziemy adorować rolami:

11.3o – 12.3o Jędrychowa, Lachówka, Worwowa, Kamieniec

12.3o –  13.3o Głowaczowa, Buksowa i Łegi do wiaduktu

13.3o – 14.3o Palarzowa, Kaczmarczykowi

14.3o – 15.3o Zembalowa, Kroczkowa, Łęgi od wiaduktu, Możdżeniówka,

Wydrowa.

O 15.3o nabożeństwo na zakończenie.

3.    W poniedziałek Mszy św. o 7.oo nie będzie. O 17.oo wystawienie Najśw. Sakramentu, zakończone nabożeństwem. Następnie Msza św. Podobnie we wtorek.

4.    We wtorek święto św. Kazimierza, Królewicza, patrona archidiecezji.

5.    W środę Popielcową rozpoczynamy Wielki Post. Msze św. o 8.oo, 10.3o i 18.oo. Na znak pokuty posypiemy głowy popiołem. Obowiązuje post ścisły. W tym dniu nie ma dyspensy.

Przypominamy, że wstrzemięźliwość od potraw mięsnych obowiązuje wszystkich od 14. roku życia, bez górnej granicy wieku, natomiast post ilościowy obowiązuje od 18. do 60. roku życia. Oznacza to, że w ciągu dnia możemy spożyć wyłącznie jeden posiłek do syta, a pozostałe dwa niepełne. Obowiązek ten nie dotyczy osób chorych.

6.      W I czwartek spowiedź św. od 16.3o.

7.      W I piątek Msze św. o 7.oo i po Drodze Krzyżowej, która będzie odprawiana o 17.3o. Spowiedź św. od 16.oo.

8.      W sobotę o 17.3o wspólny różaniec.

9.      Bóg zapłać roli Wydrowej za posprzątanie kościoła a w tym tygodniu
o posprzątanie kościoła prosimy rolę Kaczmarczykową.

10.Organizacja „Pomoc Kościołowi w Potrzebie” zwraca się z prośbą o przekazanie zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Odbiór będzie miał miejsce 13.03. Żeby się włączyć w tę akcję, należy składać ten sprzęt za plebanią.