IV Niedziela Adwentu  18.12 2016 r.

1. Dzisiaj od 14.oo do 16.oo spowiedź adwentowa.
    2. We wtorek od 9.oo będę odwiedzał chorych. Proszę zgłaszać chorych do jutra.
    3. W sobotę Msza św. o 7.oo rano. Obchodzimy wigilię Bożego Narodzenia. Wieczorem zasiądziemy do wieczerzy wigilijnej. Rozpocznijmy ją odczytaniem fragmentu Ewangelii św. Łukasza 2, 1- 20. Zakończmy śpiewaniem kolęd. Niech to będzie czas, kiedy pokonujemy wszelkie bariery, składamy sobie życzenia, darujemy urazy. O północy spotkamy się na Pasterce, radując się z Narodzenia Pana Jezusa. Składka z Pasterki przeznaczona jest na SOS, Fundusz Obrony Życia. W Boże Narodzenie przypada 100 rocznica śmierci św. Brata Alberta i rozpocznie się Rok św. Brata Alberta.
    4. Zachęcam do uczestnictwa w Mszach św. roratnich.
    5. Bóg zapłać roli Zembalowej za posprzątanie kościoła a w tym tygodniu prosimy rolę Kroczkową.
    6. Bóg zapłać za ofiary na kościół , na stacje „Drogi Krzyżowej”, na gwiazdy betlejemskie indywidualnym ofiarodawcom oraz składkę z I niedzieli, która wyniosła ok. 1700 zł.
    7. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. W najnowszym numerze Gościa Niedzielnego specjalny dodatek z modlitwami na wieczór wigilijny.
    8. Intencje mszalne w tygodniu 18 – 25.12.2016 r.

8.oo –O błogosławieństwo  Boże dla Amelii i Marcina Zając.

10.3o – za śp. Annę Kurańda.

16.oo – za śp. Jana Fudro.

7.oo – za śp.  Adam i Annę Repelowicz.

18.oo– za śp. Marię Bachorczyk.

Środa 21.12

7.oo –za śp. Jana Zająca w  11 rocznicę  śmierci.

Czwartek 22.12

18.oo –w intencji Bogu wiadomej.

Piątek 23.12

7.oo –O błogosławieństwo  Boże dla Leona w 1 urodziny, 6 urodziny Antoniego.

7.oo – za śp.Marię i Adama Jeżów.

8.oo –za śp. Jacka Koszarka w 2 rocznicę śmierci.

10.3o –za śp. Franciszka Dziechciowskiego.

16.oo –za śp. Wiesława Mrożka.