1. O 10.3o uroczystość rocznicy I Komunii św. O 15.3o nie będzie nabożeństwa majowego. Mszą św. o 16.oo rozpocznie się    I  nabożeństwo fatimskie. Pamiętajmy o strojach regionalnych, o świecach. Strażaków proszę o zabezpieczenie trasy procesji/żeby nie stawiano samochodów/ i troskę o figurę Matki Bożej.
  2. Jutro święto św. Macieja, apostoła. Mszy św. o 7.oo nie będzie. O 17.3o nabożeństwo majowe i Msza św.
  3. We wtorek po Mszy św. nabożeństwo prowadzone przez „ Matki w modlitwie”.
  4. W środę święto św. Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika, głównego patrona Polski.
  5. W czwartek w czasie nabożeństwa majowego wypominki i Msza św. za zmarłych wypominanych.
  6. W przyszłą niedzielę uroczystość Zesłania Ducha Świętego. O 17.oo planowana jest majówka i Msza św. – jeżeli pogoda pozwoli.
  7. Nabożeństwo majowe w dni powszednie o 17.3o a w niedzielę i święta o 15.3o.
  8. Bóg zapłać rodzicom dzieci rocznicowych za posprzątanie kościoła w tym tygodniu  prosimy  rolę Worwową. Bóg zapłać za „Dar ołtarza”- 700 zł.
  9. Bóg zapłać za ofiary na kościół , na stacje „Drogi Krzyżowej” indywidualnym  ofiarodawcom . Jak można zauważyć zostały odczyszczone: posadzka w kościele i fragment płotu./ Do mycia posadzki nie stosować płynów typu sidolux/.
  10. W lipcu od 3 do 9 planowana jest pielgrzymko-wycieczka do Wilna i innych stolic nad Bałtykiem. Bliższe informacje w zakrystii i w gablocie. Przy zapisach wpłacamy 500 zł. Ze względu na konieczność rezerwacji, decyzję należy podjąć możliwie szybko.
  11. Intencje mszalne 13.05 2018 – 20.05 2018 r.

8.oo – + Ryszard Wrzask.

10.3o – Rocznica I Komunii św.

16.oo –   + Stanisław Bielarczyk.

18.oo – + Zofia, Walenty Świder i ++ z rodziny.

18.oo – + Zofia i Wacław Szymańscy.

Środa  16.05

7.oo – + Zofia Żądło.

18.oo – W intencji Ojczyzny.

Czwartek 17.05

18.oo – wypominki.

Piątek  18.05

7.oo – + Maria Skoczeń.

18.oo – + Helena i Franciszek Wójciak.

18.oo –  + Zofia Semik.

8.oo – + Helna Łukaszka.

10.3o – + Halina Dziechciowska.

16.oo –  + Bronisław Parzygnat.