1. Jutro Msze św. o 7.oo i 18.oo; o 17.3o pierwsze nabożeństwo majowe z procesją. Zapraszam wszystkich do udziału w nabożeństwie ku czci NMP, by modlić się za jej wstawiennictwem o potrzebne łaski. Proszę o przygotowanie sztandarów, chorągwi, baldachimu, feretronów; dzieci zapraszam do sypania kwiatków.
  2. We wtorek wspomnienie św. Józefa, rzemieślnika; po Mszy św. nabożeństwo prowadzone przez „ Matki w modlitwie”.
  3. W środę wspomnienie św. Atanazego, biskupa i doktora Kościoła.
  4. W czwartek uroczystość NMP Królowej Polski, głównej patronki Polski. Msze św. w porządku niedzielnym. O 10.3o Msza św. w intencji strażaków z okazji św. patronalnego.
  5. W piątek, I miesiąca, Msze św. o 7.oo i po nabożeństwie majowym. Spowiedź św. od 16.3o.
  6. W sobotę o 8.oo spowiedź św. przed I Komunią św.; o 17.3o wspólny różaniec.
  7. W przyszłą niedzielę Msza św. o 8.oo w intencji I róży kobiet i ich rodzin.
  8. O 10.30 Uroczystość I Komunii Świętej.
  9. Nabożeństwo majowe w dni powszednie o 17.3o a w niedzielę i święta o 15.3o.
  10. Bóg zapłać Kamieńcowi – Zagrodzie i Lachówce za posprzątanie kościoła w tym tygodniu  prosimy  rodziców dzieci komunijnych.
  11. Bóg zapłać za ofiary na kościół , na stacje „Drogi Krzyżowej” indywidualnym  ofiarodawcom .
  12. W lipcu od 3 do 9 planowana jest pielgrzymko-wycieczka do Wilna i innych stolic nad Bałtykiem. Bliższe informacje w zakrystii i w gablocie. Przy zapisach wpłacamy 500 zł. Ze względu na konieczność rezerwacji, decyzję należy podjąć możliwie szybko.
  13. Intencje mszalne 29.04 2018 – 06.05 2018 r.

8.oo – za parafian.

10.3o – + Weronika i Stanisław Szczęśniak, Maria i Józef Koźlak.

16.oo – Dziekczynna w XX rocznicę ślubu Joanny i Marcina Kołodziej.

7.oo – + Jan Czyszczoń.

18.oo – O błogosławieństwo Boże w 19 urodziny Łukasza.

18.oo – O szczęśliwe zdanie matury dla Oli.

Środa  02.05

7.oo – + Zofia Dziwisz.

18.oo – O błogosławieństwo Boże dla dzieci.

Czwartek 03.05

8.oo – + Zofia i Bronisław Wojdyła.

10.3o – W intencji strażaków OSP Chabówka.

16.oo – O błogosławieństwo Boże dla Aleksandry i Tomasza Biedroń i ich dzieci.

Piątek  04.05

7.oo – + Marek Stanisz.

18.oo – + Krystyna Kurańda.

18.oo –  + Jan Ligas i jego rodziców.

8.oo – W intencji I roży kobiet i ich dzieci

10.3o – Uroczystość I Komunii Świętej.

16.oo –  + Stanisław Bielarczyk, Tadeusz Zembal.