1. Dzisiaj w godz. Od 14.oo do 16.oo spowiedź adwentowa.
  2. We wtorek po Mszy św. nabożeństwo prowadzone przez „Matki w modlitwie”.
  3. W czwartek od 9.oo będę odwiedzał chorych i starszych, którzy nie mogą przyjść do kościoła. Proszę zgłaszać do środy włącznie. O 17.3o wypominki i Msza św. za zmarłych wypominanych.
  4. W sobotę o 17.3o wspólny różaniec.
  5. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić wigilię Bożego Narodzenia. Ze względu, że wieczorem zasiądziemy do wieczerzy wigilijnej, nie będzie Mszy św. o 16.oo. Pielęgnujmy tradycyjne zwyczaje. Nie dajmy się uwieść tym, którzy chcieliby zagłuszyć prawdziwy charakter Świąt Bożego Narodzenia. Pamiętajmy o wspólnej modlitwie, odczytaniu fragmentu Ewangelii św. Łukasza 2, 1-20, śpiewaniu kolęd. Niech ta wigilijna niedziela będzie wolna od zakupów.
  6. Bóg zapłać Możdżeniówce za posprzątanie kościoła w tym tygodniu  prosimy  rolę Wydrową.
  7. Bóg zapłać za ofiary na kościół , na stacje „Drogi Krzyżowej” indywidualnym  ofiarodawcom oraz za ofiary na gwiazdy betlejemskie.
  8. W zakrystii są do nabycia świece „Caritas”, których zakup jest wsparciem Wigilijnego Dzieła pomocy Dzieciom. Niech nie będzie domu, gdzie nie zapłonęłaby taka świeca.
  9. Intencje mszalne 17.12 – 24.12 2017 r.

8.oo –  o błogosławieństwo Boże dla Amelii i Marcina.

10.3o – + Anna i Józef Czyszczoń.

16.oo – + Jan Fudro.

7.oo – + Teresa Gierak.

18.oo –  + Stanisław Zając 6 rocznicę śmierci.

Środa  20.12

7.oo – + Jan Zając w rocznicę śmierci.

Czwartek 21.12

18.oo – Wypominki.

Piątek  22.12

7.oo – + Marian i Stefan Szczęśniak.

18.oo –  + Wojciech Gut.

8.oo – + Adam i Maria Jeż.

10.3o – + Stefania, Adam, Andrzej Macioł

16.oo – NIE BĘDZIE.