1. O 15.4o nabożeństwo czerwcowe.
  2. We wtorek wspomnienie św. Antoniego z Padwy, kapłana i doktora Kościoła; po Mszy św. nabożeństwo prowadzone przez grupę modlitewną „Matki w modlitwie”.
  3. W środę bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika.
  4. W czwartek uroczystość Najśw. Ciała i Krwi Chrystusa, Boże Ciało.Po Mszy św. o 10. 3o udamy się w procesji z Najśw. Sakramentem do 4 ołtarzy. Bardzo proszę o przygotowanie feretronów, sztandarów, chorągwi. Zapraszam dzieci komunijne i dzieci do sypania kwiatków. Przypominam o strojach regionalnych. Strażaków proszę o zabezpieczenie drogi.
  5. W sobotę, wspomnienie św. Br. Alberta Chmielowskiego, zakonnika; o 17.3o wspólny różaniec.
  6. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić uroczystość odpustową. Suma odpustowa z procesją o 11.oo. Również proszę przygotowanie procesji.
  7. Bóg zapłać roli Palarzowej za posprzątanie kościoła w tym tygodniu prosimy rolę Zembalową.
  8. Bóg zapłać za ofiary na kościół , na stacje „Drogi Krzyżowej” indywidualnym ofiarodawcom .
  9. We wrześniu, od 4 do 11, planowany jest wyjazd do Medjugorie i innych sanktuariów. Zapisy w zakrystii z zaliczką 500 zł do końca czerwca.
  10. Zbiórka ministrantów we wtorek po Mszy św.
  11. Intencje mszalne 11.06 – 18.06 2017 r.

8.oo –+ Adam i Danuta Kościelniak.

10.3o – 18 urodziny Adrianny i Sebastiana Święchowiczów.

16.oo – 10 ur. Maciej Kozyra.

8.oo –+ Zbigniew Rypel.

18.oo– 1. W intencji dzieci; 2. w intencji ks. Proboszcza.

Środa 14.06

7.oo –W intencji Antoniego i Stanisławy Ziółkowskich, Dariusza i całej rodziny.

Czwartek 15.06

8.oo –o błogosławieństwo Boże dla Gabrieli Łukaszka w 17 ur.

10.3o – za parafian.

16.oo – + Roman Sutor.

Piątek 16.06

7.oo – +Rafał Wędziarz.

18.oo –+ Tadeusz Gacek, Ludwik i Anna Piaskowy, Zbigniew Stasiak.

8.oo –+ Helena i Józef Leśniak.

11.oo –. Za parafian.

16.oo –+ Jan Biedroń, Anna i Karol Żmuda.