1. O 15.3o nabożeństwo majowe.
  2. Jutro wspomnienie św. Urszuli Ledóchowskiej, dziewicy. Mszy św. o 7.oo nie będzie. Nabożeństwo majowe w dni powszednie o 17.3o.
  3. We wtorek wspomnienie św. Jana Sarkandra, kapłana i męczennika; po Mszy św. nabożeństwo prowadzone przez grupę modlitewną „Matki w modlitwie”.
  4. W środę święto Nawiedzenia NMP, zakończenie nabożeństw majowych z procesją.
  5. W czwartek, I miesiąca, rozpoczęcie nabożeństw czerwcowych ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa. Nabożeństwa będą po Mszy św. Spowiedź św. od 17.oo.
  6. W piątek, I miesiąca, Msze św. o 7.oo i 18.oo. Spowiedź św. od 16.3o.
  7. W przyszłą sobotę, I miesiąca, nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Maryi o 17.15 i wspólny różaniec.
  8. W przyszłą niedzielę uroczystość Zesłania Ducha Świętego, kończąca okres wielkanocny. O 17.3o będzie dodatkowa Msza św. przy białej kapliczce z nabożeństwem czerwcowym.
  9. Zbliża się Boże Ciało, należy więc pomyśleć o przygotowaniu ołtarzy.W tym roku przygotują je: rola Palarzowa – koło kościoła, rola Zembalowa – koło remizy, rola Kroczkowa – koło p. Pyki i Możdżeniówka – koło p. Kołodzieja.
  10. Bóg zapłać Kamieńcowi – Zagrodzie i Lachówce za posprzątanie kościoła w tym tygodniu prosimy rolę Worwową.
  11. Bóg zapłać za ofiary na kościół , na stacje „Drogi Krzyżowej” indywidualnym ofiarodawcom .
  12. Intencje mszalne 28.05 – 04.06 2017 r.

8.oo – + Franciszka i Julian Mierzwa.

10.3o –  W rocznicę ślubu Iwony i Rafała Zając.

16.oo –  + Maria Mrożek

18.oo – + Jan Kościelniak

18.oo– + Bożena Lucka

Środa 31.05

7.oo – O zdrowie dla Teresy.

18.oo – + Maria Worwa i ++ z rodziny.

Czwartek 01.06

18.oo – + Jan Fudro.

Piątek 02.06

7.oo – + Zofia Raczak.

18.oo – + Marek Pytlarz.

18.oo –+ Waleria i Aleksander Kukiełka

8.oo – + Maria i Stanisław Kołodziej.

10.3o – + Zofia Dziechciowska.

16.oo – + Stanisław Rapacz.