W myślach o Bogu i o przyszłych rzeczach znalazłem szczęście i spokój, którego daremnie szukałem w życiu. - Brat Albert
SMS Pogotowie
KALENDARZ

28 października w Tauron Arenie Kraków odbędzie się pierwsze z serii spotkań po ŚDM. To pierwsze jest niezwykle ważne – ma nam bowiem pomóc rozeznać wielkie dzieła Boże, jakie się dokonały w Krakowie i w naszym Kościele w tych niezwykłych dniach lipca. Chcemy się nawzajem posłuchać, złożyć sobie nawzajem świadectwo, zebrać myśli i postanowienia, poszukać wspólnie drogi pomnożenia Darów Pana. Dlatego zależy nam, by w tym spotkaniu wzięli udział możliwie WSZYSCY młodzi ludzie, którzy w jakikolwiek sposób uczestniczyli w ŚDM – byli w Krakowie na spotkaniach z papieżem Franciszkiem, byli wolontariuszami w Krakowie i w parafiach, przyjęli pielgrzymów w swoich domach itd.

Plan wydarzenia:

g. 15.30 – otwarcie obiektu

g. 17.00 – rozpoczęcie spotkania

g. 17.15 – koncert zespołu niemaGotu

g. 17.50 – co przeżyli młodzi

g. 18.30 – czas świadectw i motywacji

g. 18.50 – ks. Robert Woźniak, słowo Księdza Kardynała Stanisława i bpa Grzegorza

g. 20.00 – Eucharystia z uwielbieniem, przewidywane zakończenie ok. 21.30

Wstęp wolny!

Więcej informacji: www.krakow2016.com/sdm-jestesmy-razem

Rejestracja: www.krakow2016.com/rejestracja-na-sdm-jestesmy-razem2


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *