1. Po Mszy św. o 8.oo zmianka różańcowa.
  2. W czwartek święto Narodzenia NMP, Matki Bożej Siewnej. Poświęcimy ziarna przeznaczone do siewu.
  3. W piątek wspomnienie bł. Anieli Salawy, dziewicy.
  4. W sobotę o 17.3o wspólny różaniec.
  5. Bóg zapłać Kamieńcowi – Zagrodzie i Lachówce za posprzątanie kościoła a w tym tygodniu prosimy rolę Worwową.
  6. Bóg zapłać za ofiary na kościół , na stacje „Drogi Krzyżowej” indywidualnym ofiarodawcom.
  7. Ponieważ zbliża się sezon grzewczy, zwracam się z prośbą o składanie ofiar na ogrzewanie w zakrystii lub u skarbników. Musimy pamiętać, że utrzymanie kościoła jest obowiązkiem każdego parafianina.
  8. Intencje mszalne w tygodniu 04 – 11.09.2016 r.
  9. Niedziela 04.09

8.oo – za śp. Bronisława Wojdyłę.

10.3o –  za śp. Władysław Gacek w 21 rocz. śmierci.

16.oo –  O błogosławieństwo Boże dla Piotra Zająca z okazji rocznicy urodzin.

7.oo – za śp. Romana Sutora.

18.oo –  za śp. Paweła i Reginę Piekarczyk, Wincentego, Annę, Marię Łukaszka.

Środa 07.09

7.oo – za śp. Iwonę Telwil.

Czwartek 08.09

18.oo – za śp. Bolesława Handzla w rocznicę śmierci.

Piątek  09.09

7.oo – O błogosławieństwo Boże dla Wiesławy i Lucjana Kaperów w rocznicę ślubu.

18.oo – za śp. Stanisława Skawskiego, Zofię Magiera z d. Pędzimąż.

8.oo – za śp. Tadeusza Działka

10.3o – Chrzty dzieci.

16.oo – W intencji Bogu wiadomej.