1. Jutro wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela.
  2. W czwartek, I miesiąca, wspomnienie bł. Bronisławy, dziewicy. O 8.oo Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego. Od 17.oo spowiedź św. po Mszy św. wieczornej adoracja Najśw. Sakramentu do 19.oo.
  3. W piątek, I miesiąca Msze św. o 7.oo i 18.oo. spowiedź św. od 16.3o.
  4. W sobotę, I miesiąca, wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego, papieża i doktora Kościoła; o 17.15 wystawienie Najśw. Sakramentu i adoracja a następnie wspólny różaniec.
  5. Bóg zapłać Łęgom od wiaduktu do Płanicy za posprzątanie kościoła a w tym tygodniu prosimy rolę Kamieniec – Zagrodę i Lachówkę.
  6. Bóg zapłać za ofiary na kościół , na stacje „Drogi Krzyżowej” indywidualnym  ofiarodawcom .
  7. 4 września odbędzie się XXIV Pielgrzymka Rodzin do Kalwarii Zebrzydowskiej. W zakrystii można zapisywać się na wyjazd. Koszt 20 zł.
  8. Ponieważ zbliża się sezon grzewczy, zwracam się z prośbą o składanie ofiar na ogrzewanie w zakrystii lub u skarbników. Musimy pamiętać, że utrzymanie kościoła jest obowiązkiem każdego parafianina.
  9. Intencje mszalne 28.08 – 04.09 2016 r.

8.oo – za śp. z rodz. Kościelniaków.

10.3o –  za śp. Rozalię i Jana Dziechciowskich.

16.oo –  o Błogosławieństwo Boże dla Danuty i Jerzego Szeligów w 14 rocznicę ślubu.

7.oo – za śp. Jana Rączkę.

18.oo –  za śp. Franciszka i Stefanię Zając.

Środa 31.08

7.oo – za śp. Michalinę Świder.

Czwartek 01.09

8.oo – Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego 2016/17.

18.oo – za śp. Magdalenę i Władysław Zontków.

Piątek  02.09

7.oo – za śp. Michalinę Świder.

18.oo –  za śp. Bronisława Wojdyłę.

15.oo – ślub

18.oo – o Błogosławieństwo Boże dla Danuty i Jana Śurówków z okazji 24 rocznicy ślubu; o Błogosławieństwo Boże dla Ewy i Piotra Nowaków z okazji

25 rocznicy ślubu.

8.oo – za śp. Bronisława Wojdyłę.

10.3o – za śp. Władysława Gacka w 21 rocznicę śmierci.

16.oo – o Błogosławieństwo Boże dla Piotra Zając z okazji urodzin.