1. Jutro święto św. Benedykta, opata, patrona Europy.
  2. We wtorek wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i  męczennika.
  3. W środę wspomnienie św. pustelników Andrzeja Świerarda i Benedykta. Msze św. o 7.oo i o 18.oo z nabożeństwem Fatimskim.
  4. W piątek wspomnienie św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła.
  5. W sobotę wspomnienie NMP z Góry Karmel, Matki Bożej Szkaplerznej; o 17.3o wspólny różaniec.
  6. Bóg zapłać roli Kroczkowej za posprzątanie kościoła a w tym tygodniu prosimy Możdżeniówkę.
  7. Bóg zapłać za ofiary na kościół , na stacje „Drogi Krzyżowej” indywidualnym ofiarodawcom .
  8. Parafia w Krakowie na Woli Justowskiej składa podziękowania za złożone ofiary na budowę kościoła, które wyniosły 3814 zł i 5$.