W myślach o Bogu i o przyszłych rzeczach znalazłem szczęście i spokój, którego daremnie szukałem w życiu. - Brat Albert
SMS Pogotowie
KALENDARZ
 1. Nabożeństwo czerwcowe o 15.4o.
 2. Jutro wspomnienie św. Antoniego z Padwy, kapłana i doktora Kościoła. Jest to również 13 dzień miesiąca, wspomnienie Matki Bożej Fatimskiej. Msze św. o 7.oo i 18.oo. O 18.oo Msza św. połączona z nabożeństwem fatimskim. Pójdziemy z procesją różańcową. Proszę przynieść świece, zabezpieczone przed wiatrem. Niech różne grupy włączą się w niesienie figury Matki Bożej; strażacy, kobiety, mężczyźni, młodzież. Wszyscy włączmy się w modlitwę różańcową.
 3. W wtorek bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika.
 4. W środę bł. Jolanty, zakonnicy.
 5. W czwartek o 17.3o wypominki i Msza św. za zmarłych wypominanych.
 6. W piątek uroczystość naszego patrona, św. Alberta Chmielowskiego, zakonnika. Msze św. o 7.oo i 18.oo.
 7. W sobotę o 17.3o nabożeństwo do NSPJ; W pozostałe dni tygodnia nabożeństwo czerwcowe po Mszy św.
 8. W przyszłą niedzielę zewnętrzna uroczystość odpustowa. Główna Msza św. o 11.oo. Bardzo proszę o przygotowanie procesji: dzieci do sypania kwiatków, dobranie się wcześniej do niesienia feretronów, chorągwi, sztandarów, baldachimu. Strażaków proszę również o zabezpieczenie terenu kościoła. Wszystkim przypominam o strojach góralskich.
 9. Bóg zapłać Kamieńcowi-Zagrodzie i Lachówce za posprzątanie kościoła a w tym tygodniu prosimy rolę Worwową.
 10. Bóg zapłać za ofiary na kościół , na stacje „Drogi Krzyżowej” indywidualnym  ofiarodawcom i ofiary z I niedzieli na składkę, która wyniosła ok. 1400 zł.
 11. Zbiórka ministrantów po Mszy św. w czwartek.
 12. Klasa II i III spotkanie w piątek 17.06. po mszy św. wieczornej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *