W myślach o Bogu i o przyszłych rzeczach znalazłem szczęście i spokój, którego daremnie szukałem w życiu. - Brat Albert
SMS Pogotowie
KALENDARZ
  1. Dzisiaj przypada wspomnienie św. Rity, zakonnicy. Kończy się okres spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej. O 15.3o nabożeństwo majowe.
  2. We wtorek wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych.
  3. W czwartek uroczystość Najśw. Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało. Msze św. w porządku niedzielnym. Po Mszy św. o 10.3o udamy się w procesji do czterech ołtarzy. Przygotują je: I. Łęgi od wiaduktu do Płanicy – koło p. Pyki, II. Kamieniec-Zagroda i Lachówka – koło Remizy OSP, III. Rola Buksowa i Łęgi do wiaduktu – koło p. Kołodzieja, IV. Rola Worwowa – koło kościoła. Uczestnicząc w procesji dajemy wyraz wiary w obecność Pana Jezusa w Najśw. Sakramencie. Proszę o przygotowanie sztandarów, chorągwi, feretronów. Niech przyjdą dzieci do sypania kwiatków. Dzieci komunijne, rocznicowe niech przyjdą w strojach. Straż proszę o zabezpieczenie bezpieczeństwa i porządku. Pamiętajmy o strojach regionalnych. W czasie oktawy codziennie po nabożeństwie majowym procesja.
  4. Nabożeństwa majowe w dni powszednie o 17.3o.
  5. Bóg zapłać roli Jędrochowej  za posprzątanie kościoła a w tym tygodniu prosimy rolę Buksową i Łęgi do wiaduktu.
  6. Bóg zapłać za ofiary na kościół , na stacje „Drogi Krzyżowej” indywidualnym  ofiarodawcom .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *