1. We wtorek Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. Msze św. o 8.oo, 10,3o i 18.oo. Poświęcimy gromnice. Na Msze św. o 18.oo przyjdą dzieci z kl. III ze świecami od chrztu.
  2. W środę wspomnienie św. Błażeja, biskupa i męczennika.
  3. W czwartek, I miesiąca, spowiedź św. od 17.oo. Po Mszy św. adoracja Najśw. Sakramentu do 19.oo.
  4. W piątek, I miesiąca, wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy Msze św. o 7.oo i 18.oo. Spowiedź od 16.3o.
  5. W sobotę wspomnienie świętych męczenników Pawła Miki i Towarzyszy; o 17.3o wspólny różaniec.
  6. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o 8.oo zmianka różańcowa. Po Mszy św. o 10.30 rozpoczniemy 40- godzinne nabożeństwo. Będziemy adorować rolami:

11.3o – 12.3o Jędrochowa, Buksowa i Łęgi do wiaduktu, Lachówka i Worwowa.
     12.3o – 13.3o Kroczkowa, Głowaczowa, Łęgi od wiaduktu.
     13.3o – 14.3o Palarzowa, Możdżeniówka, Wydrowa.
     14.3o – 15.3o Zembalowa, Kamieniec – Zagroda, Kaczmarczykowa
7. Bóg zapłać roli Kaczmarczykowej za posprzątanie kościoła a w tym tygodniu prosimy rolę Głowaczową.
8. Bóg zapłać za ofiary na kościół , na stacje „Drogi Krzyżowej” indywidualnym ofiarodawcom.