1. Jutro święto świętych Młodzianków, męczenników.
  2. W czwartek wspomnienie św. Sylwestra, papieża. Ostatni dzień Roku 2015.  O 17.3o nabożeństwo dziękczynne; odśpiewamy „Ciebie Boga wysławiamy…” a następnie Msza św.
  3. W piątek uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi – Nowy Rok. Msze św. jak w niedziele.
  4. W sobotę wspomnienie świętych Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu, biskupów i doktorów Kościoła. O 17.3o wspólny różaniec.
  5. Bóg zapłać roli Palarzowej za posprzątanie kościoła i ofiarę 100 zł na gwiazdy betlejemskie a w tym tygodniu prosimy rolę Zembalową.
  6. Bóg zapłać za ofiary na kościół i opał, na stacje „Drogi Krzyżowej” indywidualnym  ofiarodawcom.