1. Dzisiaj w naszej parafii spowiedź adwentowa od 14.oo do 16.oo.
  2. W czwartek wigilia Bożego Narodzenia. Rano o 7.oo Msza św. roratnia.  Wieczorem zasiądziemy do wieczerzy wigilijnej. Rozpocznijmy ją odczytaniem fragmentu Ewangelii św. Łukasza 2,1-20. Zakończmy śpiewaniem kolęd. Niech to będzie czas, kiedy pokonujemy wszelkie bariery, składamy sobie życzenia, darujemy urazy. O północy spotkamy się na Pasterce, radując się z Narodzenia Pana Jezusa. Składka z Pasterki przeznaczona jest na SOS, Fundusz Obrony Życia.
  3. W piątek uroczystość Bożego Narodzenia. Msze św. jak w niedziele.
  4. W sobotę święto św. Szczepana, pierwszego męczennika. Msze św. w porządku niedzielnym. Poświęcimy owies. Składka przeznaczona jest na UPJP II.
  5. W przyszłą niedzielę przypada święto św. Rodziny, Jezusa, Maryi i Józefa.
  6. Bóg roli Worwowej za posprzątanie kościoła a w tym tygodniu prosimy rolę Palarzową.
  7. Bóg zapłać za ofiary na kościół i opał, na stacje „Drogi Krzyżowej” indywidualnym  ofiarodawcom.
  8. Bóg zapłać za ofiarę na Gwiazdy Betlejemskie roli Worwowej – 50zł i indywidualnym ofiarodawcom.