1. Dzisiaj rozpoczyna się Nadzwyczajny Jubileusz Miłosierdzia w kościołach parafialnych. Wspominamy św. Łucję, dziewicę i męczennicę.
  2. Jutro święto św. Jana od Krzyża, kapłana i doktora Kościoła.
  3. W środę rozpoczyna się  nowenna do Dzieciątka Jezus.
  4. W czwartek o 17.3o wypominki i Msza św. za zmarłych wypominanych.
  5. W piątek od 9.oo będą odwiedziny chorych. Proszę zgłaszać do czwartku włącznie.
  6. W sobotę o 17.3o wspólny różaniec.
  7. W przyszłą niedzielę przypada wspomnienie św. Łucji, dziewicy i męczennicy. Spowiedź adwentowa od 14.oo do 16.oo.
  8. Bóg zapłać  Kamieńcowi-Zagrodzie i Lachówce za posprzątanie kościoła a w tym tygodniu prosimy rolę Worwową.
  9. Bóg zapłać za ofiary na kościół i opał, na stacje „Drogi Krzyżowej” indywidualnym  ofiarodawcom oraz ofiary z I niedzieli na tacę, która wyniosła ok. 1500zł.