1. Jutro Święto Podwyższenia Krzyża Świętego.
  2. We wtorek wspomnienie NMP Bolesnej.
  3. W środę wspomnienie św. męczenników Korneliusza, papieża, i Cypriana, biskupa.
  4. W czwartek o 17.3o wypominki i Msza św. za zmarłych wypominanych.
  5. W piątek święto św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski.
  6. W sobotę o 17.3o wspólny różaniec.
  7. Bóg zapłać Łęgom od wiaduktu do Płanicy za posprzątanie kościoła a w tym tygodniu prosimy Kamieniec, Zagrodę i Lachówkę.
  8. Bóg zapłać za ofiary na kościół indywidualnym ofiarodawcom oraz za ofiarę na tacę w I niedzielę, która wyniosła ok. 1500 zł.
  9. Chociaż jeszcze doświadczamy upałów to jednak trzeba pomyśleć o zimie. Kalendarz nam to przypomina. Dlatego bardzo proszę by z troską spojrzeć na ten problem i składać na opał ofiary u skarbników czy też w zakrystii. Za wszelkie ofiary – Bóg zapłać!