1. We wtorek wspomnienie bł. Bronisławy, dziewicy. O 8.oo Msza św. na rozpoczęcie nowego roku szkolnego.
  2. W czwartek wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego, papieża i doktora Kościoła. Od 17.oo spowiedź przed I piątkiem. Po Mszy św. adoracja do 19.oo.
  3. W piątek , I miesiąca Msze św. o 7.oo i 18.oo. Spowiedź św. od 16.3o.
  4. W sobotę wspomnienie bł. Matki Teresy z Kalkuty, dziewicy; o 17.3o wspólny różaniec.
  5. Bóg zapłać roli Jędrochowej za posprzątanie kościoła a w tym tygodniu prosimy rolę Buksową i Łęgi do wiaduktu.
  6. Bóg zapłać za ofiary na kościół indywidualnym ofiarodawcom.
  7. Chociaż jeszcze doświadczamy upałów to jednak trzeba pomyśleć o zimie. Kalendarz nam to przypomina. Dlatego bardzo proszę by z troską spojrzeć na ten problem i składać na opał ofiary u skarbników czy też w zakrystii. Za wszelkie ofiary – Bóg zapłać!