W myślach o Bogu i o przyszłych rzeczach znalazłem szczęście i spokój, którego daremnie szukałem w życiu. - Brat Albert
SMS Pogotowie
KALENDARZ

Zaśpiewały Jezuskowi

W dniu 05 stycznia 2014 r. w naszym kościele wystąpił chór „Cantantes Angelicus” z Rabki – Zdroju pod dyrekcją Kingi Brandys – Wójciak. Chór zaprezentował tradycyjne kolędy i pastorałki, zaśpiewał je zarówno podczas Mszy św. jak również po niej przy stajence Bożej Dzieciny. Warto wskazać,że chór ze względu wysoki poziom jaki reprezentuje został niedawno zakwalifikowany do finału XX Międzynarodowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek, który odbędzie się w dniach 16 – 18 stycznia 2014 r. w Będzinie. Rabczańskiemu chórowi za piękny śpiew  – Bóg zapłać i życzymy dalszych sukcesów oraz występu w koncercie galowym festiwalu.ZOBACZ ZDJĘCIA ->>>


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *