W myślach o Bogu i o przyszłych rzeczach znalazłem szczęście i spokój, którego daremnie szukałem w życiu. - Brat Albert
SMS Pogotowie
KALENDARZ

3 Maja Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski

3 Maja to dwie ważne daty  – rocznica uchwalenia Konstytucji 3 – go Maja i uroczystość NMP Królowej Polski. W naszej parafii dodatkowo do tych wydarzeń dołącza, nasza lokalna Rocznica I Komunii Św. Łącząc te wydarzenia najlepiej ujął to w życzenia ks. Tomasz Horak : „jeśli Ewangelia nie będzie żywą konstytucją, to każdej innej konstytucji mocy brakować będzie. Innymi słowy: odrodzenia prawdziwie społecznego ducha i życia tylko w Ewangelii oczekiwać można. Co daj, Boże, nam i Polsce całej.”

ZOBACZ ZDJĘCIA – >>>>


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *