V Niedziela Wielkiego Postu 22.03 2015 r.

1. Dzisiaj o 15.oo Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.
  2. W środę uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Dzień ten jest przeżywany jako Dzień Świętości Życia. Duchową adopcję będzie można podjąć we wtorek, po Mszy św.
  3. W piątek Msze św. o 7.oo i po Drodze Krzyżowej, która będzie odprawiana o 17.3o.
  4. W sobotę o 17.3o wspólny różaniec.
  5. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się Wielki Tydzień. Jest to Niedziela Palmowa Męki Pańskiej. Mszę św. o 10.3o rozpoczniemy procesją z palmami. Po Mszy św. tradycyjny konkurs palm.
  6. Bóg zapłać Łęgom od wiaduktu do Płanicy za posprzątanie Kościoła a w tym  tygodniu prosimy Kamieniec-Zagrodę i Lachówkę.
  7. Bóg zapłać za ofiary na kościół złożone przez indywidualnych ofiarodawców ofiary na kwiaty do „Grobu Pańskiego” złożone przez Możdżeniówkę – 70 zł,   Kamieniec i Lachówkę 100 zł, rolę Kaczmarczykowi – 70 zł i indywidualnym ofiarodawcom.
  8. Bóg zapłać strażakom za umycie drogi do kościoła.
  9. W lipcu od 17 do 31 organizowana jest pielgrzymka do Lourdes, Fatimy,La Salette. Bliższe informacje w zakrystii.
  10. Proszę o dostarczanie Deklaracje na przyjęcie pielgrzymów ŚDM.
  11. Zachęcam do korzystania z prasy katolickiej: Gość Niedzielny, List, Zeszyty o Biblii, Źródło.