III Niedziela Wielkiego Postu 08.03 2015 r.

1. Dzisiaj  o 15.oo Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.
  2. W piątek Msze św. o 7.oo i po Drodze Krzyżowej, która będzie odprawiana o 17.3o.
  3. W sobotę rozpoczniemy rekolekcje wielkopostne nauką ogólną o 18.oo. Po Mszy św. nauka dla młodzieży. W niedzielę o 10.3o będzie nauka dla dzieci z rodzicami.
  4. Bóg zapłać roli Jędrochowej za posprzątanie Kościoła a tym   tygodniu prosimy rolę Buksową i Łęgi do wiaduktu.
  5. Bóg zapłać za ofiary na kościół złożone przez indywidualnych ofiarodawców i ofiarę na tacę w I niedzielę , która wyniosła ok. 1560 zł.
  6. Zachęcam do korzystania z prasy katolickiej: Gość Niedzielny , List, Zeszyty o Biblii, Źródło.