VI Niedziela Zwykła 15.02 2015 r.

1. Dzisiaj po Mszy św. o 10.3o rozpoczniemy tzw. 40-godzinne nabożeństwo, które zakończymy wspólnie o 15.3o.

11.3o – 12.3o role: Jędrochowa, Buksowa i Łęgi do wiaduktu, Kamieniec-Zagroda, Worwowa

12.3o – 13.3o role: Zembalowa, Lachówka, Kroczkowa

13.3o – 14.3o role: Głowaczowa i Kaczmarczykowa

14.3o – 15.3o Wydrowa, Możdżeniówka, Palarzowa, Łęgi od wiaduktu do Płanicy.

1. Jutro nie będzie Mszy św. o 7.oo. O 17.oo wystawienie Najśw. Sakramentu i o 18.oo Msza św. Msza św. w int. uczestników opłatka. Podobnie we wtorek.
  2. W środę Popielec, rozpoczynamy Wielki Post. Msze św. o 8.oo, 10.3o i 18.oo. Na znak podjętej pokuty posypiemy głowy popiołem.
       W tym dniu obowiązuje post ścisły; nie ma żadnej dyspensy.
  3. W czwartek o 17.3o wypominki i Msza św. za zmarłych wypominanych.
  4. W piątek Msze św. o 7.oo i po Drodze Krzyżowej, która będzie odprawiana o 17.3o.
  5. Przyszła niedziela jest I niedzielą Wielkiego Postu. O 15.oo Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.
  6. Bóg zapłać roli Wydrowej za posprzątanie kościoła a w tym tygodniu prosimy  rolę Kaczmarczykową.
  7. Bóg zapłać za ofiary na kościół złożone przez indywidualnych ofiarodawców i ofiarę z I niedzieli, która wyniosła ok. 1400 zł.
  8. Zachęcam do korzystania z prasy katolickiej: Gość Niedzielny , List, Zeszyty o Biblii, Miłujcie się.