IV Niedziela Adwentu 21.12 2014 r.

1. Dzisiaj od 13.30 spowiedź adwentowa.
  2. W środę wigilia Bożego Narodzenia. Starajmy się tradycyjnie przeżywać ten dzień. Wieczorem zasiądziemy do wieczerzy wigilijnej. Rozpoczniemy      ją odczytaniem Ew. św. Łukasza 2,1-20, modlitwą i łamaniem się opłatkiem. Nie zapominajmy o kolędowaniu. O północy będzie Pasterka. Składka    z Pasterki tradycyjnie przeznaczona jest na Fundusz Obrony Życia SOS. Msza św. będzie w tradycyjnej oprawie, którą uświetni zespół „Majeranki”.
  3. W czwartek uroczystość Narodzenia Pańskiego.
  4. W piątek święto św. Szczepana, pierwszego męczennika; poświecimy owies. Składka przeznaczona jest na UPJPII. W oba dni Msze św. w porządku   niedzielnym.
  5. W sobotę święto św. Jana Apostoła i Ewangelisty; o 17.3o wspólny różaniec.
  6. W przyszłą niedzielę święto św. Rodziny, Jezusa, Maryi i Józefa.
  7. Bóg zapłać roli Buksowej i Łęgom do wiaduktu za posprzątanie kościoła a w tym tygodniu prosimy  Łęgi od wiaduktu do Płanicy.
  8. Bóg zapłać za ofiary na kościół złożone przez indywidualnych ofiarodawców i  za ofiarę na „gwiazdy betlejemskie” złożone przez rolę Worwową –       70 zł i Kamieniec i Lachówkę – 100 zł.
  9. Zachęcam do korzystania z prasy katolickiej.
  10. Są do nabycia świece „Caritas” – Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom.
  11. Uczniowie klasy 6 SP zapraszają na Jasełka pt. „Telewizja w Chabówce” we wtorek 23.12 br. po Mszy św. o godz.18.00