IV Niedziela Wielkanocna 11.05.2014 r.

1. Jutro św. Pankracego, męczennika. Nie będzie Mszy Św. o 7.00 .
  2. We wtorek 13.05. święto Najświętszej Marii Panny z Fatimy.
  3. W środę 14.05. święto św.Macieja Apostoła.
  4. W czwartek 15.05 w czasie nabożeństwa majowego wypominki za naszych zmarłych, a później Msza św. za zmarłych wypominanych.
  5. W piątek 16.05. święto św.Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika.
  6. Bóg zapłać roli Zembalowej za posprzątanie kościoła. W tym tygodniu prosimy o posprzątanie rolę Kroczkową.
  7. Bóg zapłać za ofiary na kościół indywidualnym ofiarodawcom i złożone na tacę w I niedzielę w wysokości ok.1710 zł.
  8. Zachęcam do czytania prasy katolickiej – Gościa Niedzielnego, Niedzieli i in. Do bieżącego numeru „Gościa Niedzielnego” dołączona jest płyta  DVD z filmem „Cristiada”, który pokazuje walkę meksykańskich chrześcijan w obronie swojej wiary.
  9. Sołtys wsi Chabówka przypomina o możliwości dokonywania wpłat podatków za II kwartał w dniach od 13 do 15. 05 tj. od wtorku do czwartku w godzinach od 12.00 do 16.00.
  10. W niedzielę 18.05 br. po Mszy św. o godz. 10.30 uczniowie Zespołu Szkół w Chabówce zapraszają wszystkich na przedstawienie o Świętym Janie Pawle II pt. ” Pewnego razu w Wadowicach…”.