O 15.oo Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.

W piątek Msze św. o 7.oo i po Drodze Krzyżowej, która będzie o 17.3o. Wieczorna Msza św. za zmarłe członkinie II róży kobiet.

W sobotę o 17.3o wspólny różaniec.

Przyszła niedziela jest niedzielą Palmową. Przed Mszą o 10.3o poświęcenie palm i procesja wokół kościoła. Po Mszy św. konkurs palm.

Bóg zapłać za ofiary na kościół złożone przez indywidualnych ofiarodawców. Możdżeniówce Bóg zapłać za ofiarę na kwiaty do Grobu Pańskiego – 70 zł.

Bóg zapłać roli Łęgom od  wiaduktu do Płanicy za posprzątanie kościoła a w tym tygodniu prosimy Kamieniec – Zagrodę i Lachówkę.

W czwartek o 16.3o zbiórka ministrantów, obecność obowiązkowa.

W dniach 11 – 18.05 br. organizowana jest Pielgrzymka do Ziemi Świętej. Zapisy i bliższe informacje w zakrystii.